سیاست و حریم خصوصی

با حفظ رعایت و امنیت جهت نگهداری اطلاعات فردی و مدارک ارسالی کاربران زیر نظر پلیس سایبری کشور در تلاشیم امنیت نگه داری اطلاعات شما کاربران عزیز را جزء اصلی ترین کار هایمان قرار داده ایم
ما در این سایت تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت و در راستای قوانین اجرایی پلیس فتا گام بر میداریم.

امنیت اطلاعات شما

 

فروشگاه اینترنتی اپل ایران با توجه به تعهّد خود در راستای رعایت اصل حفظ حریم خصوصی موارد زیر را جهت آگاهی هم‌وطنان گرامی اعلام می‌دارد:

 
۱) سیاست حفظ حریم خصوصی تنها به اطلاعات جمع‌آوری شده از فروشگاه می‌باشد و این در قبال وب‌سایت‌هایی که از طریق این وب‌سایت، مخاطبان به آن لینک می‌شوند، مسئولیتی ندارد. 
۲) اطلاعات جمع‌آوری شده در فروشگاه اپل ایران شامل اطلاعات شخصی، درخواست‌ها، نظرات و … کاملاً محرمانه بوده و افشاء نخواهد شد. 
۳) اطلاعات شخصی شامل اطلاعاتی است که شخصاً توسط مخاطبان در فرم‌های مختلف در قسمت “ارتباط مردمی” فروشگاه و یا از طریق ایمیل تکمیل و ارسال شده است. 
۴) فروشگاه اینترنتی اپل ایران اطلاعات ارسالی توسط مخاطبان را بر حسب نوع درخواست شما هم‌وطن عزیز به قسمت‌های ذی‌ربط در فروشگاه جهت انجام اقدامات لازم، ارسال می‌نماید. 
۵) فروشگاه اینترنتی اپل ایران به جهت حفظ اصالت داده‌ها و جلوگیری از هرگونه تغییر، سوءاستفاده  و کپی اطلاعات دریافتی اقدامات امنیتی مناسب را به‌عمل آورده است. 
۶) بررسی اطلاعات پیام‌ها، گزارش‌ها و اخبار واصله توسط پرسنل تأیید صلاحیت شده توسط مراجع امنیتی ، انجام می‌پذیرد. 
۷) فروشگاه اینترنتی اپل ایران متعهّد است هرگونه اقدام بر روی کلیه پیام‌ها، اخبار و گزارش‌های واصله از سوی مخاطبان زیر سن قانونی را با هماهنگی والدین یا قیّم قانونی آن‌ها، صورت پذیرد؛ مگر در شرایط خاص و با کسب اجازه از عالی‌ترین مقام انتظامی و قضایی. 
 
همچنین فروشگاه اینترنتی اپل ایران ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار ، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شاهین رزم را در پروفایل خود لغو کنند . توجه داشته باشید که (۶۶۴۹۱۰۴۵_۰۲۱) ( 1000940000)  تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی اپل ایران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی اپل ایران با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی اپل ایران است و در صورت دریافت چنین پیامکی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به (info@apple-inc.ir ) اطلاع دهید . همچنین شماره (1000940000) سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها ، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه اینترنتی اپل ایران را به اطلاع کاربران می‌رساند . فروشگاه اینترنتی اپل ایران ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، فروشگاه اینترنتی اپل ایران می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند . حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند . فروشگاه اینترنتی اپل ایران هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند . در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های فروشگاه اینترنتی اپل ایران ندارید ، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید . فروشگاه اینترنتی اپل ایران برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.