جزئیات خرید اقساطی

جزئیات خرید اقساطی

سامانه اعتبارسنجی بای چک پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و کافه دیجیتال  با توجه به تائیدیه بای چک ، چک ، سفته و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

خرید اقساطی بوسیله چک

تمام هموطنان در سراسر ایران که دارای دسته چک می باشند می توانند از تمام فروشگاههای زیر مجموعه بای چک خرید نمایند . به سادگی هرچه تمام تر تمام  اطلاعات مربوط به ثبت نام را کامل نمایید و شماره حساب جاری ( دسته چک ) خود را به صورت درست و دقیق وارد نموده و پس از پایان ثبت نام کد رهگیری را که همان کدملی شماست به خاطر بسپارید . در پایان ثبت نام پیامک موفقیت ثبت نام برای شما ارسال می گردد و مراحل اعتبارسنجی آغاز و کارشناسان بای چک با شما تماس خواهند گرفت . چنانچه حساب جاری معرفی شده دارای قدمت و گردش قابل قبول باشد و همچنین مشتری دارای چک برگشتی فعال نباشد و همچنین مبلغ خرید با گردش حساب جاری دارای نسبت قابل قبول باشد درخواست شما قبول و پیامک تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد که در آن سقف خرید شما مشخص گردیده و شما می توانید طی هماهنگی با فروشگاهی که در آن ثبت نام کردید خرید خود را انجام دهید . تمام هموطنان عزیز در سراسر ایران می توانند خرید اقساطی توسط چک را با تائیدیه بای چک از بسیاری از فروشگاهها انجام دهند. تاییدیه بای چک در مورد سقف خرید شما بستگی به اعتبار حساب جاری معرفی شده و حجم گردش حساب مذکور دارد . شما می  توانید با کلیک بر روی لینک زیر و دریافت تائیدیه از بای چک از فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایید.
 
 

خرید اقساطی بوسیله سفته

بای چک برای  هموطنان عزیزی که دسته چک نداشته و قصد خرید توسط سفته را دارند امکان ثبت نام فراهم نموده و هموطنان گرامی در سراسر ایران می توانند خرید خود را با سفته تا مبلغ نامحدود ( متناسب با گردش حساب و موقعیت شخصی ) انجام دهند. چنانچه دسته چک ندارید و قصد خرید با سفته را از بای چک دارید در هنگام ثبت نام در فروشگاه های زیر مجموعه بای چک در فیلد نحوه خرید ، خرید با سفته را انتخاب نمایید . چنانچه ثبت نام شما مورد تائید قرار بگیرد طی هماهنگی با فروشگاه مربوطه جهت خرید اقدام می نمایید. فروشگاه پس از محاسبات به ازای کل اقساط شما یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت نموده و شما متعهد میگردید که در موعد مقرر قسط خود را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز نمایید و شرکت را مطلع سازید . بدیهی است پس از پایان اقساط شما می توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت نمایید . شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و دریافت تائیدیه از بای چک از فروشگاههای تحت پوشش خرید نمایید .
 
 

متاسفانه خرید باسفته فعلا امکان پذیر نیست

خرید اقساطی با کسر از حقوق

خرید با کسر از حقوق از روشهایی است که احتمال قبولی ثبت نام شما را بیشتر نموده و شما از شانس بالاتری برای خرید برخوردار خواهید بود .هنگامی که نحوه خرید را کسر از حقوق انتخاب می نمایید می بایست از محل کار خود نامه ای مبنی بر تعهد پرداخت اقساط دریافت نمایید و به فروشگاه ارائه دهید . همراه با کسر ازحقوق فروشگاه یک برگ چک یا سفته نیز به مبلغ کل اقساط و همچنین فرم تعهدپرداخت اقساط از شما دریافت خواهد نمود و شما اقساط خود را در شماره حساب معرفی شده در برگه تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر واریز نموده و به شرکت اعلام می نمایید و بدیهی است پس از پایان اقساط ،چک یا سفته شما توسط فروشگاه عودت داده می شود . دریافت کسر از حقوق فقط جهت تضمین پرداخت اقساط شما می باشد و اقساط توسط خود شما پرداخت میگردد و چنانچه اقساط معوق شود شرکت از طریق کسر از حقوق اقدام و اقساط معوق را وصول خواهد نمود. شما می توانید با کلیک برروی لینک زیر و دریافت تائیدیه از بای چک از فروشگاههای تحت پوشش خرید نمائید .